Restaurace


Vyniká zejména unikátním interiérem ve stylu divoké přírody, nechybí zde vodopád, výběžky skal a staré stromy...

Prostory restaurace se nacházejí v přední části přízemí penzionu Jordánek. Pro návštěvníky je připraveno 55 míst k sezení pod korunami stromů. Vyjímečnost restaurace tvoří nejen kvalita služeb, které poskytujeme, příjemný a kvalitní personál, ale také její nezvyklý, leč velmi zajímavý interiér. Jídelní lístky

Nabízíme široký výběr minutkových jídel, v pracovní dny také polední menu a několik hlavních hotových jídel. V letní sezóně je pro Vás připravena letní zahrádka, která se stala pro místní velmi oblíbenou a hojně navštěvovanou. Pro rodiče s dětmi máme v restauraci také připraven dětský koutek pro naše nejmenší, neboť právě rodiny s dětmi tvoří nemalou část našich zákazníků.

Při vstupu do restaurace nelze přehlédnout velmi zajímavý monumentální vodopád, který dříve šel spustit i na požádání hostů. Nicméně před pár lety zde našla domov naše želva Julinka a tak jí nyní nerušíme její nostalgický klid na dně tůje. Nicméně, pokud změní stanoviště a hrají si s ní třeba naši nejmenší hosté, vodopád lze samozřejmě spustit. nabízíme pouze české a moravské druhy vín

Celkovou atmosféru divoké přírody vytváří také velkoplošné akvárium o obsahu cca 1200l, ve kterém můžete vidět krásně zbarvené páry ryb. I přesto, že v restauraci je mnohokrát hodně rušno, ryby si užívají svůj tichý podvodní svět a určitě Vám nedá, aby jste se na ně nezahleděli, na chvíli se v tom dnešní shonu nezastavili, a jejich klid jim chvíli tiše a upřímně opravdu nezáviděli. Ten přestává v době krmení, kdy i ony Vám dokážou, že neumí jen lelkovat.

V zadní části restaurace je rušno zejména večer, kdy naši roztomilí obyvatelé terária ožívají nejvíce. Opět jsou tu zejména pro naše nejmenší návštěvníky. Není nic lepšího, kdy pozornost dětí odvedou živá zvířátka a rodiče mají čas si v klidu posedět a vychutnat ještě jednu sklenku….. Čeká tady na Vás zakrslý / a trochu přerostlý / králíček Baks.
">