Ubytování


Ubytování v rodinném penzionu má vždy své kouzlo...

K dispozici je v současné době 10 pokojů, lůžková kapacita našeho penzionu je 27 lůžek. Některé pokoje prošly celkovou rekonstrukcí v roce 2012, jsou moderně a nově vybaveny. Další pokoje byly vybudovány zcela nově v roce 2016. Cena ubytování je závislá na dispozici a vybavení pokojů a je od 300,- Kč do 850,- Kč / osoba/ noc. Penzion nyní nově disponuje dvěma samostatnými pokoji s vlastním balkonem a výhledem na privátní parkoviště u penzionu. Snídaně nejsou zahrnuty v ceně pokoje, po dohodě je lze samozřejmě připravit. Ubytování

Číslo pokoje Počet lůžek Prohlídka
Pokoj č.1 2 lůžka Virtuální prohlídka
Pokoj č.2 3 lůžka Virtuální prohlídka
Pokoj č.3 3 lůžka Virtuální prohlídka
Pokoj č.4 3 lůžka Virtuální prohlídka
Pokoj č.5 2 lůžka Virtuální prohlídka
Pokoj č.6 6 lůžek Virtuální prohlídka
Pokoj č.7 2 lůžka -
Pokoj č.8 2 lůžka -
Pokoj č.9 2 lůžka -
Pokoj č.10 2 lůžka -

Pokoj č.5 – dvoulůžkový pokoj / dle potřeby lze propojit i s pokojem č.4 a vznikne tak pokoj s dvěmi ložnicemi pro rodinu, či pro vícečlennou skupinu.
Pokoj č.6 – šestilůžkový pokoj - tento pokoj má zvýhodněnou cenu, neboť nemá sociální zařízení uvnitř pokoje.

Většina pokojů je vybavena sociálním zařízením, sprchou, LED TV s možností prohlížení internetu přímo v TV, lednicí. Pokoje prošly celkovou rekonstrukcí na jaře 2012 a v druhé vlně v roce 2016, jsou moderně a nově vybaveny. Snídaně není v ceně pokoje a po domluvě ji lze samozřejmě připravit.

Celý prostor penzionu je pokryt signálem Wi-Fi. Pro naše hosty je k dispozici parkoviště nejen před penzionem, ale také privátní parkovište pro ubytované hosty v zadní části penzionu.

Přijďte vyzkoušet vysokou kvalitu, za nízkou cenu.

Aktuální ceník pokojů platný k 8.12.2016

Rezervace pokojů je možné řešit e-mailem rezervace@jordanek.cz minimálně 24 hodin předem.