>


Sál

Sál se nachází v přilehlých prostorách restauracePro Vaše rodinné oslavy nebo firemní akce máme připraven prostorný sál s kapacitou do 80 osob. Je k dispozici pro uzavřené společnosti, případně návštěvníkům, kteří nechtějí být rušeni ostatními hosty. Variabilně lze v něm uspořádat jak rodinné oslavy, svatby, soukromé i firemní večírky s hudbou a tancem i bez, srazy absolventů, firemní školení, uzavřená firemní jednání, předváděcí akce i různé schůze spolků či osob.

Sál prošel v roce 2020 rekonstrukcí, kdy došlo ke změně interiéru a díky tomu i navýšení kapacity až na 80 osob. Do stropního podhledu bylo instalováno promítací plátno, které je zákazníkům k dispozici. Sál je nově ozvučen a nejen ozvučení, ale i osvětlení je rozděleno nyní do tří komfortních zón, kdy je možné se přizpůsobit různým požadavkům klientů v určité části salonku.

Sál je velmi hojně využíván, proto o jeho rezervaci prosíme s dostatečným předstihem, abychom Vám mohli vyhovět.

Při objednávce čistě pronájmu těchto prostor je účtován poplatek za využití prostor, při objednávce stravování a našich dalších služeb jsou Vám tyto prostory vyhrazeny samozřejmě zdarma.

Hotel Jordánek v Opočně hodnocení