Ubytování

Ubytování v rodinném hotelu má vždy své kouzloK dispozici je v současné době 9 pokojů, lůžková kapacita našeho penzionu je 25 lůžek. Některé pokoje prošly celkovou rekonstrukcí v roce 2012, jsou moderně a nově vybaveny. Další byly vybudovány v roce 2016 a v roce 2020 jsme kompletně odklimatizovali veškeré hotelové pokoje. Rekonstrukcí prošla i hotelová chodba, byly vyměněny vstupní hotelové dveře, vybavení pokojů a provedena rekonstrukce poslední hotelové koupelny. Stále se snažíme, aby jste se u nás cítili dobře a do vybavení restaurace a hotelu se snažíme stále investovat.

Cena ubytování je závislá na dispozici a vybavení pokojů a je od 450 Kč do 950 Kč/osoba/noc. Hotel nyní disponuje dvěma samostatnými pokoji s vlastním balkonem a výhledem na privátní parkoviště u hotelu. Snídaně nejsou zahrnuty v ceně pokoje, po dohodě je lze samozřejmě připravit.

Většina pokojů je vybavena sociálním zařízením, sprchou, LED TV s možností prohlížení internetu přímo prohlížení internetu přímo v TV, lednicí a všechny jsou klimatizované.

Celý prostor hotelu je pokryt signálem Wi-Fi. Pro naše hosty je k dispozici parkoviště nejen před hotelem, ale také privátní parkovište pro ubytované hosty v zadní části hotelu. Prostor obou parkovišť je monitorován kamerovým systémem se záznamem.

Pokoj č. 1 Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Detail

Pokoj č. 2 Třílůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi.
 

Detail

Pokoj č. 3 Třílůžkový pokoj s koupelnou.
 
 

Detail

Pokoj č. 4 Dvoulůžkový pokoj s koupelnou.
 
 

Detail

Pokoj č. 5 Dvoulůžkový pokoj.
 
 

Detail

Pokoj č. 6 Šestilůžkový pokoj.
 
 

Detail

Pokoj č. 7 Dvoulůžkový pokoj.
 
 

Detail

Pokoj č. 8 Dvoulůžkový pokoj.
 
 

Detail

Pokoj č. 9 Dvoulůžkový pokoj.
 
 

Detail

Pokoj č. 10 Dvoulůžkový pokoj.
 
 

Detail

Přijďte vyzkoušet vysokou kvalitu, za nízkou cenu.

Rezervace pokojů je možné řešit e-mailem rezervace@jordanek.cz minimálně 24 hodin předem, telefonicky nebo online na našich stránkách.

Hotel Jordánek v Opočně hodnocení